Impregnacja tapicerki skórzanej

Zachowaj piękno skórzanej tapicerki na lata.

Impregnacja to najlepszy sposób na piękny wygląd tapicerki skórzanej

Komfortowe auto wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a jego wnętrze ze skórzaną tapicerką - dbałości, aby skóra nie uległa zniszczeniu i była jednym z elementów wyposażenia, które sprawiają, że każda jazda będzie przyjemnością.

Jeśli Twój samochód został wyposażony w tapicerkę skórzaną i właśnie wymaga renowacji lub chcesz ją profesjonalnie chronić już od pierwszych dni użytkowania auta - zgłoś się do nas! Wiemy jak profesjonalnie zadbać o tapicerkę skórzaną.

Najlepiej skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy potrafią zabezpieczyć tapicerkę skórzaną specjalna powłoką ochronna albo właściwie ją zaimpregnować. Impregnacja tapicerki jest bardzo skutecznym sposobem jej ochrony. Nasz salon to prawdziwy ekspert specjalizujący się nie tylko w czyszczeniu skór, lecz także świadczącym usługi impregnacji tapicerki skórzanej. Działamy na terenie Śląska i prowadzimy zabiegi dla właścicieli samochodów, głównie z Sosnowca i okolic.

Jak pielęgnować elementy skórzane w samochodzie?

Doskonale wiemy, że skórzane fotele i kanapy w samochodzie, a zwłaszcza miejsce dla kierowcy, dość szybko się wycierają ze względu na częste wsiadanie i wysiadanie z auta. Jeśli na skórzanej tapicerce, niezabezpieczonej odpowiednio żadną osłoną, przewozimy zwierzęta, to także może niekorzystnie wpłynąć na jej wygląd. Wówczas warto zawczasu zadbać o odpowiednią pielęgnację, a najlepiej zlecić impregnację tapicerki fachowcom. Dzięki specjalnemu zabiegowi impregnacji za pomocą niezwykle skutecznych środków przedłużamy trwałość tapicerki skórzanej o kilka lat. Co ważne, po impregnacji skóra tapicerki będzie długo wyglądała jak nowa i będzie mniej narażona na uszkodzenia mechaniczne, ślady użytkowania, zadrapania, rozerwanie skóry czy zabrudzenie.
Proces impregnacji skóry polega na aplikacji bezpośrednio na jej powierzchni specjalnej mikro-powłoki, która będzie skutecznie chronić materiał przed nadmiernym wysychaniem, zagięciami i mikropęknięciami, zwłaszcza w delikatnych miejscach zszycia skóry.
 
Warto oddać swoje auto w ręce eksperta, który nie tylko doskonale wie, jakie preparaty do impregnacji tapicerki użyć, ale także jak je właściwie zaaplikować, aby zabieg był skuteczny. Na powierzchni skóry powstanie powłoka ochronną, która jest hydrofobowa, co oznacza, że odpycha cząsteczki wody. Dobra powłoka ochronna pozwoli skórze oddychać, chroniąc ją jednocześnie przed utratą koloru spowodowaną wpływem promieni UV, zabrudzeniami i wchłanianiem substancji płynnych. Powłoka ochronna właściwie zabezpieczy tapicerkę skórzaną, która będzie odpowiednio nawilżona i nie straci elastyczności, pozostając dłużej miękka i gładka.
 
Zapraszamy do naszego salonu w Sosnowcu.

Czas wykonania usługi: 6 h

Koszt: od 300 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły