Mycie spa

Tylko mycie detailingowe jest w 100% bezpieczne dla samochodu i przywraca mu salonowy wygląd.

Auto Spa – mycie detailingowe to najlepsza pielęgnacja Twojego samochodu


 
Każdy właściciel, który przykłada dużą wagę do wyglądu swojego samochodu a nawet identyfikuje się ze swoim samochodem, powinien rozważyć przyjazd do auto spa. Auto spa to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie lubią poświęcać zbyt dużo czasu na pielęgnację samochodu a lubię jak auto dobrze wygląda. W DetailKing Sosnowiec kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem :)

Mycie detailingowe to staranne, kilkuetapowe mycie samochodu z wykorzystaniem wysokiej jakości, odpowiednio dobranych środków.

Jeśli chcesz, aby Twój samochód efektownie wyglądał, powinieneś odpowiednio o niego zadbać. Regularne mycie, odświeżanie, czyszczenie i konserwacja poszczególnych elementów w samochodzie zapewni każdemu właścicielowi poczucie komfortu podróżowania. Dlatego warto oddać auto w ręce specjalistów z Detailing Team z Sosnowca, którzy dzięki swojemu doświadczeniu starannie się nim zajmą.

Specjalistyczne zabiegi w auto spa

Nasza ekipa przeprowadzi gruntowne zabiegi dla Twojego auta. Nasze mycie zaczynamy od nadkoli oraz felg, z których usuwamy wszelkie zanieczyszczenia, w tym zanieczyszczenia metaliczne. Kolejnym etapem będzie pokrycie całego samo samochodu aktywną pianą i wypędzelkowanie wszystkich trudno dostępnych miejsc. Następne, przy pomocy odpowiednich preparatów usuwamy smołę, żywicę, resztki owadów oraz zanieczyszczzenia metaliczne.

Kompleksowe czyszczenie samochodu odbywa się metodą "na dwa wiadra" i przy pomocy specjalnych rękawic i odpowiednio dobranych preparatów czyszczących, które nie tylko doskonale myją, ale także chronią poszczególne części samochodu. Stosowane przez nas kosmetyki samochodowe mają odpowiednie pH, neutralne dla powłok ochronnych w Twoim aucie. Na tym etapie niezwykle istotne jest docieranie do niedostępnych miejsc - w taki sposób, aby nie uszkodzić żadnego elementu. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak uzyskać właściwy efekt. Finalnym etapem działań jest starannie wytarcie karoserii za pomocą  wyjątkowo chłonnych ręczników z mikrofibry, które nie pozostawiają żadnych śladów oraz przedmuchanie wszystkich zakamarków specjalną dmuchawą.

Zapewniamy, że nasz zabieg auto spa jest w pełni bezpieczny dla Twojego samochodu. Po tych kompleksowych zabiegach każde auto uzyskuje nowy, piękny wygląd, niemalże taki jak nowe auto prosto z salonu. Zapraszamy mieszkańców Sosnowca i okolic. 

Nasza firma DetailKing może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług auto spa oraz dogodną lokalizacją. Jeśli uważasz, że Twój pojazd wymaga natychmiastowej regeneracji i kompletnego odświeżenia, udaj się do naszego salonu profesjonalnej kosmetyki samochodowej. 

 

Czas wykonania usługi: 2-4h

Koszt: od 175 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły