Ochrona lakieru folią

Skuteczna ochrona lakieru. Także przed głębokimi uszkodzeniami.

Innowacyjna i skuteczna ochrona lakieru – folia ochronna

Jeśli jesteś właścicielem nowego samochodu i chcesz go porządnie zabezpieczyć, to nasza propozycja- zabezpieczenia bezbarwną folią ochronną - jest specjalnie dla Ciebie.
Folia ochronna na lakier to obecnie jedna z najpewniejszych metod ochrony karoserii samochodu, zwłaszcza przed uszkodzeniami spowodowanymi przez piasek, sól drogową, żwir, drobne kamyki czy ptasie odchody.  Każda folia ochronna stosowana jest po to, aby zabezpieczyć Twoje auto przed przykrymi zdarzeniami, których konsekwencją może być zniszczenie powłoki lakierniczej, a tym samym utrata nienagannego, pięknego wyglądu.

Folia ochronna to znakomite rozwiązanie również na samochody terenowe. Jeśli masz naturę rajdowca, a jazda road off po polach i lasach sprawia Ci prawdziwą frajdę, a jednocześnie obawiasz się o stan karoserii swojego samochodu, warto, abyś rozważył oklejenie samochodu folią ochronną. Bezbarwna lub matowa folia nie tylko ochroni lakier samochodowy przez zarysowaniami przez gałęzie lub odpryski gruzu czy żwiru na drodze, ale również uniemożliwi złośliwe lub niecelowe porysowanie Twojego samochodu na parkingu czy w centrum miasta.

Jeśli dobry wygląd Twojego samochodu jest dla Ciebie równie ważny jak Twój własny, to folia nakładana na lakier jest idealnym rozwiązaniem!

Metoda oklejania samochodu folią ochronną to proces odwracalny. Folia ochronna naniesiona na lakier w razie potrzeby może zostać usunięta. Folia nie pozostawia najmniejszych śladów i w żaden sposób nie wpływa na gwarancję auta.

 
W celu wyceny usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły