Powłoka ceramiczna

Ochrona lakieru o nieznanej dotąd skuteczności.

Powłoka ceramiczna - skuteczne zabezpieczenie karoserii Twojego auta

Żeby na długo zachować gładką, lśniącą, niczym nie zarysowaną karoserię samochodu zastosuj powłokę ceramiczną. Powłoka ceramiczna stanowi absolutny przełom w dziedzinie ochrony lakieru samochodowego. Warto skorzystać z tej wyjątkowo skutecznej technologii, gdyż wytworzona warstwa ochronna łączy w sobie elastyczność i trwałość, zapewniając gładką, jednolitą powierzchnię.

Detailing Team proponuje kilka skutecznych metod zabezpieczania lakieru na autach, m.in. stosowanie powłoki kwarcowej lub ceramicznej. Stosując takie powłoki ochronne zapewniamy dłuższą żywotność lakieru samochodowego, a tym samym ładny wygląd auta. 

Powłoka kwarcowa utrzymuje się na lakierze samochodu znacznie dłużej niż powszechnie stosowany wosk i dłużej zabezpiecza lakier: pozostaje na powierzchni karoserii aż do roku. Warstwa kwarcowa nałożona na lakier skutecznie chroni Twój samochód przed czynnikami atmosferycznymi, a dzięki swoim właściwościom hydrofobowym odpycha wodę, co pozwala dłużej cieszyć się czystym autem bez śladów deszczu lub śniegu.

Powłoki ceramiczne jakimi możemy pokryć Twój samochód to najnowocześniejsze na świecie powłoki ochronne. Po utwardzeniu tworzą na karoserii warstwę szkła, ochraniając ją przed blaknięciem i przywieraniem brudu, a do pewnego stopnia także przed zarysowaniem. Dodatkowo, dodają karoserii blasku i sprawiają, że jest gładsza, a jej kolor – wyraźniejszy. W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu i sposobu konserwacji karoserii powłoka może chronić lakier przez okres od 12 miesięcy aż do 5 lat.

Jesteśmy fachowcami w aplikacji powłok ochronnych na terenie Sosnowca.

 
 

Czas wykonania usługi: 2-3 dni

Koszt: od 800 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły