Pranie tapicerki materiałowej

Przywraca świeżość i czystość każdej tapicerce.

Pranie tapicerki samochodowej

Każdy samochód powinien wyglądać atrakcyjnie nie tylko z zewnątrz, lecz również w środku. Nie zawsze mamy możliwość regularnego czyszczenia tapicerki we wnętrzu samochodu, co w konsekwecnji prowadzi do tego, że na tapicerce widoczne są ślady brudu, rozlanych płynów i innych zabrudzeń. 
W zależności od tego, ile osób korzysta z samochodu oraz od tego, co w nim przewozimy, jego wnętrze, a tym samym tapicerka, może wyglądać jak nowa lub wręcz przeciwnie. Mocno zabrudzona lub nawet zniszczona tapicerka materiałowa wymaga renowacji oraz starannej pielęgnacji, a także prania.

Jeśli przewozimy w samochodzie zwierzęta, sprzęty lub przedmioty, które mogą pobrudzić wnętrze auta, to powinniśmy zadbać o systematyczne pranie tapicerki samochodowej. Pierwszym etapem jest dokładne oczyszczenie tapicerki z widocznych zabrudzeń poprzez ostrożne odkurzenie, a następnie usunięcie innych zanieczyszczeń zarówno z foteli, kanapy samochodowej, ze schowków, zakamarków oraz podłogi auta. Etapem końcowym jest profesjonalne pranie tapicerki samochodowej.
 
Mycie tapicerki z materiału – od podłogi, po sufit, łącznie z bagażnikiem – wykonywane w naszym salonie doprowadza każdą tapicerkę, wolną od mechanicznych uszkodzeń, do wyglądu, jaki miała zaraz po opuszczeniu salonu. Zmotoryzowani mieszkańcy Śląska mają teraz okazję, aby kompleksowo zadbać o swoje auto dzięki profesjonalnym usługom firmy DetailKing.

Pranie tapicerki samochodowej wymaga nie tylko umiejętności wyboru właściwych środków piorących do tapicerki wykonanej z materiału, lecz również odpowiedniego sprzętu piorącego. Nasza firma dysponuje nie tylko doświadczeniem w tym zakresie, ale również odpowiednimi środkami niezbędnymi do gruntownej pielęgnacji samochodu.
Dzięki dokładnemu praniu tapicerki pozbędziemy się nie tylko kurzu i zanieczyszczeń, ale także uciążliwego, nieświeżego zapachu w samochodzie. Podróż w czystym i zadbanym samochodzie jest zawsze ogromną przyjemnością, zaś regularnie czyszczenie i pranie tapicerki pomaga osobom cierpiącym na alergie lepiej znosić jazdę.

Podczas prania tapicerki samochodowej stosujemy specjalistyczny sprzęt i używamy dobrych detergentów Niezależnie od tego, w jakim stanie jest tapicerka w Twoim aucie, przywrócimy jej czystość, świeżość i elegancki wygląd.

 

Czas wykonania usługi: 6-8h

Koszt: od 250 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły