Regeneracja reflektorów

Akcja regeneracja – reflektory na błysk

Wszystkie reflektory wymagają dbałości o to, aby mogły nam służyć jak najdłużej i jak najlepiej. Jednak zazwyczaj po dłuższym czasie korzystania z samochodu każda lampa ulega zużyciu pod wpływem warunków atmosferycznych i czynników zewnętrznych. Podczas procesu używania reflektory w samochodzie ciemnieją, matowieją lub żółkną, Zaistniałe zmiany w wyglądzie lamp samochodowych są konsekwencją działania różnych czynników zewnętrznych, czyli słońca, gwałtownych opadów atmosferycznych, piasku, kamyków czy żwiru. Wszystko to przyczynia się do niszczenia zewnętrznej warstwy lampy wykonanej z plastiku. Zniszczone reflektory w Twoim samochodzie nie spełniają już należycie swojej funkcji, gdyż nie mogą zapewnić odpowiedniego oświetlenia drogi i tym samym przyczyniają się do zmniejszenia bezpieczeństwa na drodze. Wówczas, zanim podejmiemy decyzję o zakupie nowych reflektorów, należy przemyśleć inną opcję: renowację starych reflektorów.

Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Śląska; już teraz Sosnowiec i okolice mają możliwość skorzystania z tej nowoczesnej i ekonomicznej metody. Renowacja reflektorów to sposób znacznie tańszy niż zakup nowych lamp. Nasza firma Detailing Team może pochwalić się licznymi sukcesami w zakresie regeneracji i odmłodzenia używanych reflektorów w samochodach.

Specjaliści z naszej firmy doskonale wiedzą, jak to zrobić. Z pewnością po dokonaniu wstępnych oględzin lamp samochodowych podejmą się renowacji reflektorów.

Oferujemy skuteczne usługi w zakresie renowacji starych bądź częściowo zniszczonych reflektorów samochodowych. Jeśli zauważyłeś, że w Twoim samochodzie reflektory nie działają już tak, jak trzeba, tzn. pomimo odpowiedniego ustawienia lamp nie oświetlają wystarczająco drogi – powinieneś wybrać jedną z opcji. Możesz podjąć decyzję o zakupie nowych reflektorów, co z reguły niesie za sobą spore koszty, albo poddasz dotychczasowe lampy regeneracji.

Na czym polega regeneracja reflektorów?

Stare, zniszczone już częściowo reflektory samochodowe, które nie spełniają tak dobrze swojej funkcji i nie oświetlają drogi tak idealnie jak dotychczas, można poddać polerowaniu.
Regeneracja reflektorów polega na polerowaniu i dokładnym oczyszczaniu lamp w celu usunięcia z nich warstwy zniszczonego poliwęglanu i wyrównaniu powierzchni klosza. Zabieg polerowania lamp ma na celu staranne usunięcie utlenionej warstwy poliwęglanu z reflektora. Następnie poleruje się całą powierzchnię lampy celem wygładzenia jej. Kolejnym etapem renowacji jest zabezpieczenie lampy przed działaniem promieniowania UV.

Firma Detailing Team świadczy profesjonalne usługi w zakresie renowacji zniszczonych lamp, dzięki czemu po wykonanym zabiegu kierowca pojazdu będzie mógł bezpiecznie jeździć samochodem wyposażonym w przejrzyste lampy. Poprawia się nie tylko widoczność kierującego samochodem, lecz przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze.
Zapraszamy na zabieg regeneracji reflektorów samochodowych do naszego salonu w Sosnowcu.

Czas wykonania usługi: 4-8 h

Koszt: od 150 zł

 

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

Szczegóły
Skoda Roomster

Skoda Roomster

Szczegóły