Renowacja lakieru

Sposób na blask, wyrazisty kolor i gładkość karoserii.

Renowacja lakieru w samochodzie - sposób na odzyskanie koloru i pięknego połysku

Wraz z wiekiem kolor samochodu matowieje i staje się mniej efektowny a powłoka lakiernicza ulega uszkodzeniom pod wpływem różnych czynników zewnętrznych oraz mechanicznych. Jeśli chcemy odzyskać nienaganny kolor naszego auta musimy samochód poddać korekcie lakieru.  Istnieją różne zabiegi mające na celu odnowienie powłoki lakierniczej w samochodzie. Najskuteczniejszym oraz najtrwalszym z nich jest wieloetapowa renowacja lakieru.

Firma DetailKing Sosnowiec oferuje specjalistyczne usługi z zakresu detailingu. W naszej ofercie znajduje się m.in. renowacja powłoki lakierniczej. Każdy zabieg odbywa się w profesjonalny sposób, gdyż mamy wieloletnie doświadczenie i stosujemy wyłącznie najlepsze środki dostępne na rynku, których skuteczność została potwierdzona przez producentów renomowanych marek samochodów.

Korekta lakieru samochodowego to jeden z najbardziej popularnych zabiegów typu detailing: daje nie tylko spektakularny efekt wizualny, lecz pozwala na przygotowanie lakieru do zabezpieczenia warstwą ochronną tj.: wosk, powłoka ceramiczna lub folia. To doskonałe rozwiązanie, aby przedłużyć piękny wygląd Twojego auta.
Przyjedź do Sosnowca na renowację lakieru samochodowego. 
 

Odnowa powłoki lakierniczej – jak to działa?

Zabieg renowacji lakieru ma na celu usunięcie z powłoki lakierniczej wszelkich powstałych zarysowań, śladów utlenienia i korozji oraz hologramów, które sprawiają, że kolor  samochodu traci głębię. W tym celu stosuje się zabieg polerowania. W trakcie starannego polerowania zabiegu, który służy regeneracji lakieru, usuwamy wszelkie rysy, skazy, odbarwienia i zmatowienia widoczne na lakierze. Zabieg regeneracji przywraca dawny blask oraz głębię koloru, nadając idealną gładkość i efektowny połysk karoserii.
Sposób odnowy lakieru proponowany przez naszą firmę jest procesem w pełni bezpiecznym i trwałym, a jego efekty są spektakularne. Zapraszamy do salonu Klientów z Sosnowca i okolic.

Renowacja lakieru jest procesem dosyć czasochłonnym, dlatego powinna być przeprowadzona starannie, a zakres prac należy wcześniej zaplanować i uzgodnić z właścicielem auta. Ekipa z naszej firmy to doświadczeni fachowcy, którzy dokonają skutecznej korekty powłoki lakierniczej nawet w przypadku bardzo trudnych wyzwań. Stosowanie profesjonalnych preparatów do polerowania i renowacji lakieru oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na idealne wykonanie tej usługi. Dzięki temu efekt końcowy jest olśniewający.

 

Czas wykonania usługi: 1-2 dni

Koszt: od 500 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły