Renowacja skórzanej tapicerki

Skórzana tapicerka będzie, jak nowa.

Tapicerka skórzana – jak ją pielęgnować?

Elegancki, luksusowy samochód wyposażony w skórzane fotele i kanapy sprawia, że komfort oraz  przyjemność z jazdy jest jeszcze większa. A jednak nie każdy z nas chce i potrafi odpowiednio zadbać o wnętrze swojego auta.  Warto pamiętać, że tapicerka wykonana ze skóry wymaga szczególnej troski.

Tapicerka skórzana jest zazwyczaj bardziej trwała niż tradycyjna tapicerka materiałowa. Aby tapicerka ze skóry codziennie wyglądała jak nowa i nie traciła swojego naturalnego koloru, wymaga sporo czasu na pielęgnację. Jeśli nie robimy tego systematycznie, jej piękny kolor blaknie a ślady użytkowania stają się coraz bardziej widoczne.

Zmiana koloru tapicerki skórzanej, wyblaknięcie, przebarwienia lub nawet drobne ubytki w skórze to zupełnie naturalny proces, spowodowany użytkowaniem samochodu. Niezależnie od jakości skóry użytej do pokrycia foteli i kanap we wnętrzu samochodu, warto zadbać o nią już w nowym aucie. 

W przypadku starszego samochodu z tapicerką skórzaną renowacja skóry jest również niezbędnym zabiegiem. Warto pomyśleć o przedłużeniu jej żywotności i poddać ją specjalnym zabiegom. Jeśli jesteś zainteresowany regeneracją tapicerki skórzanej - zgłoś się do nas! Działamy w dogodnej lokalizacji w Sosnowcu.

Akcja renowacja: odmładzamy tapicerki skórzane

 
Renowacja skóry to zabieg, który warto zlecić specjalistom znającym różne sposoby na usunięcie trwałych plam i zanieczyszczeń oraz odmłodzenie wyglądu skórzanych foteli i kanapy.
Detailing Team oferuje szeroki zakres usług obejmujących mycie i czyszczenie tapicerki skórzanej, a w razie potrzeby jej renowację i odświeżenie.

Renowacja skóry odbywa się w należyty sposób przez doświadczonego specjalistę. Odpowiednio dobrane, profesjonalne środki renomowanych marek umożliwiają usunięcie większości defektów, czyli przebarwień, zabrudzeń, zmniejszenie przetarć i ubytków w skórze oraz naprawienie tapicerki na jej powierzchni. Potrafimy naprawić nawet kilkuletnią, zaniedbaną tapicerkę skórzaną w taki sposób, że będzie wyglądała jak nowa, a efekt będzie długotrwały.  

W wypadku starszych tapicerek skórzanych często pojawia się problem twardości skóry. Większość tapicerek samochodowych wykonanych jest ze skóry bydlęcej, która twardnieje ze względu na swoja włóknistą budowę. Najczęściej wiąże się to z naturalnym wysuszeniem skóry, poza tym istotny wpływ mają zmienne temperatury, jak również zamoczenie skóry wodą lub innymi płynami. W takim przypadku niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków mających na celu zmiękczenie skóry, a następnie natłuszczenie jej.

Nasze usługi wyróżniają się wysoką skutecznością, dzięki używaniu specjalistycznych środków i sprzętu oraz wykorzystaniu fachowych umiejętności i doświadczenia naszych pracowników. Świadczymy usługi dla mieszkańców Sosnowca oraz okolic.
Niezależnie od tego, w jakim stanie jest obecnie Twoja tapicerka, potrafimy przywrócić jej wspaniały, zadbany i elegancki wygląd oraz świeży zapach.

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 883 926 343 info@detailing-team.pl

Realizacje

Bądź na bieżąco. Obserwuj nasze prace i najnowsze realizacje.

Pokaż wszystkie
Audi A7

Audi A7

Szczegóły
Ford Mustang

Ford Mustang

Szczegóły
Ligier

Ligier

Szczegóły